ubytování - Lipno nad Vltavou
apartmány Beach and Ski Promenáda

Lipno Card

Nové sjezdovky, více zábavy, sněhová jistota


opis článku z portálu www.lipno.info

V letošní zimní sezóně bude lyžování ve Skiareálu Lipno komfortnější, bezpečnější a hlavně zábavnější než doposud. Lyžaři se mohou těšit na nové sjezdovky a více zábavy. Zařaďte se mezi ně i vy a rezervujte si pobyt včas.

Rodiny s dětmi, které se na Lipno sjíždějí, budou moci jezdit na nové sjezdovce Jezerní o délce 1 400 metrů. Je dostatečně široká a sklonem vhodná hlavně pro ně. Vznikla rozšířením současné sjezdovky Jezerní o rovnou polovinu. Původní Jezerní sjezdovka se přejmenuje na Školní a budou ji využívat děti z lyžařské školy Skischool Lipno. Budou tak jediní v České republice s vlastní sjezdovkou.

Na druhé straně areálu vznikne sjezdovka lišáka Foxe se zábavnými prvky a skicrossem. Ani ti nejmenší o zábavu s instruktorem při výuce nepřijdou. Učit lyžovat se budou v nové Bambini výuce zaměřené pro děti mladší 4 let. Výuka bude probíhat v novém Bambini parku. Speciálně vyškolení instruktoři dětem předají nejen základy výuky, ale připravili si pro ně i další zábavné hry.

Hlavně děti si pak budou moci užívat při speciálních animačních programech pro rodiny s dětmi, a to každý den ve Foxparku kapitána Lipánka, užijí si například stavění sněhového hradu, stavění sněhuláků nebo jízdu na čemkoliv.